Open Procurement Albania

Lot 47 Sistemi nervor Tramadol 100 mg-2ml Flakon/ Ampule

Autoritet Prokurues Spitali Sarandė
Institucion Kontraktues Spitali Sarandė
Objekti i Tenderit Lot 47 Sistemi nervor Tramadol 100 mg-2ml Flakon/ Ampule
Oferta fituese eshte 20.00 leke/njesi pa TVSH.
Nr. Reference REF-00026-12-18-2018
Vlera / Fondi Limit 3 984,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 20-12-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 31-12-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 31-12-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues Florfarma SHPK
Aldoschfarma SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Aldosch-Farma SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit 29-01-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3 980,00
  Data e lidhjes sė kontratės 05-03-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Spitali Sarandė REF-00026-12-18-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.10 - Dt.11-03-2019


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.