Open Procurement Albania

LOTI 1 AUTOANALIZATOR A-15SEBIAMINI(VIDAS Mythic-18

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje
Objekti i Tenderit LOTI 1 AUTOANALIZATOR A-15SEBIAMINI(VIDAS Mythic-18
Nr. Reference REF-07333-02-11-2019
Vlera / Fondi Limit 1 733 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 12-02-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 22-02-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 22-02-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues BIOCHEM NRP
ROYAL BERAT
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Biochem Nrp SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 732 700,00
  Data e shpalljes sė fituesit 12-03-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. ROYAL BERAT :
  - Mungese dokumentacioni
  - Mungese oferte
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje REF-07333-02-11-2019
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.