Open Procurement Albania

Sherbim dezinsektimi ne zonat bregdetare dhe urbane, Prefekturat Shkoder, Lezhe

Autoritet Prokurues Instituti i Shėndetit Publik Tiranė
Institucion Kontraktues Instituti i Shėndetit Publik Tiranė
Objekti i Tenderit LotI 1: Sherbim dezinsektimi ne zonat bregdetare dhe urbane, Prefekturat Shkoder, Lezhe
Nr. Reference REF-11178-02-28-2019
Vlera / Fondi Limit 16 689 581,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 01-03-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 25-03-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 25-03-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 2 vite
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Loti i I-rė me objekt “Shėrbim dezinsektimi nė zonat bregdetare dhe urbane, Prefekturat Shkodėr, Lezhė” anulohet bazuar nė Shkresėn e Ministrisė sė Shėndetėsisė dhe Mbrojtjes Sociale me nr. 3159 prot., datė 11.06.2019 “Anulim i Autorizimit tė Importit pėr Produktet Aquabac DF 3000 dhe Aquabac 200G”.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Instituti i Shėndetit Publik Tiranė REF-11178-02-28-2019
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Vendim KPP
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr. 25 datė 24 Qershor 2019


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.