Open Procurement Albania

BLERJE OKSIGJEN LĖNG PĖR SPITALIN RAJONAL DURRĖS

Autoritet Prokurues Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė
Institucion Kontraktues Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė
Objekti i Tenderit BLERJE OKSIGJEN LĖNG PĖR SPITALIN RAJONAL DURRĖS
Nr. Reference REF-14750-03-21-2019
Vlera / Fondi Limit 6 085 206,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 25-03-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 04-04-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 04-04-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues EUROGJICI SECURITY
" HERA &ANDA " & GTS- Gazra teknike Shqipetare
Operator Ekonomik Kontraktues
 • HERA & ANDA - GTS-Gazra Teknike Shqiptare sh.p.k.
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 6 085 206,00
  Data e shpalljes sė fituesit 25-04-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 3 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1.Operatori ekonomik EUROGJICI SECURITY :
  Nuk kualifikohet si operator pasi nuk ka plotesuar asnje kriter te kerkuar sipas kerkesave te Dokumentave Standarte te Tenderit
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.