Open Procurement Albania

Lot 1: Furnizim vendosje pajisje mobilimi spitalor

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Objekti i Tenderit Lot 1: Furnizim vendosje pajisje mobilimi spitalor
Nr. Reference REF-15999-03-29-2019
Vlera / Fondi Limit 9 399 396,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 01-04-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-04-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 24-04-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues ERZENI
Buna
Elda
Medfau
Montal
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ERZENI/SH SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 9 271 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 14-05-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1.Buna Shpk :
  Nuk ka paraqitur asnje dokument te kerkuar ne DST duke mos plotesuar kriteret e pergjithshme dhe te vecanta te kualifikimit.

  3.Elda_shpk:
  Nuk ka paraqitur asnje dokument te kerkuar ne DST duke mos plotesuar kriteret e pergjithshme dhe te vecanta te kualifikimit

  4.Medfau shpk:
  Nuk ka paraqitur asnje dokument te kerkuar ne DST duke mos plotesuar kriteret e pergjithshme dhe te vecanta te kualifikimit.

  5.Montal Shpk:
  Nuk ka paraqitur asnje dokument te kerkuar ne DST duke mos plotesuar kriteret e pergjithshme dhe te vecanta te kualifikimit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.