Open Procurement Albania

Blerje barna per nevoja te Drejtorise se Sherbimit Spitalor Kukes ndare ne 2 lote - Marreveshje Kuader me disa operatore ekonomik (nje OE te vetem fitues per secilin lot)- ku te gjitha kushtet jane te percaktuara - me afat 1 vjeēar (12 muaj).

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės
Objekti i Tenderit Blerje barna per nevoja te Drejtorise se Sherbimit Spitalor Kukes ndare ne 2 lote - Marreveshje Kuader me disa operatore ekonomik (nje OE te vetem fitues per secilin lot)- ku te gjitha kushtet jane te percaktuara - me afat 1 vjeēar (12 muaj).
Nr. Reference REF-30803-07-18-2019
Vlera / Fondi Limit 1 918 063,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 19-07-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 31-07-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 31-07-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.