Open Procurement Albania

Ruajtja e ndėrtesės sė Spitalit Tepelenė dhe Memaliaj me punonjės shėrbimi tė shoqėrive private tė ruajtjes

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tepelenė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tepelenė
Objekti i Tenderit Ruajtja e ndėrtesės sė Spitalit Tepelenė dhe Memaliaj me punonjės shėrbimi tė shoqėrive private tė ruajtjes- Burim i financimit - Buxheti i Shtetit
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 1 250 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 21-03-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 28-03-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 28-03-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues ANAKONDA SECURITY SHPK - NAZERI 200 SHPK - A-L SEKURITY SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Nazeri 2000 SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 112 301,84
  Data e shpalljes sė fituesit 23-06-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 334 762,21
  Data e lidhjes sė kontratės 29-06-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ankesa ka pasur- Ka bere ankese operatori ekonomik "Sh-p-s-f "A-L Security"shp-k-1-3-A ne daten 11-04-2016 ka marrė pėrgjigje nė datė daten 11-04-2016- Ka bere ankese operatori ekonomik "NAZERI- 2000"ne daten 12-04-2016, ka marre pergjigje ne daten 14-04-2016- Ka bere ankese operatori ekonomik Sh-p-s-f "A-L Security"shp-k-1-3-A ne daten 13-04-2016 ka marre pergjigje ne daten 15-04-2016- Ka bere ankese operatori ekonomik "ANAKONDA "Sh-p-k ne daten 15-04-2016 ka marre pergjigje ne daten 20-04-2016
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.11 - Dt.21-03-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.25 - Dt.27-06-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.27 - Dt.11-04-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.