Open Procurement Albania

Mirėmbajtje e pajisjeve mjekėsore pėr Lotin 8 Mirėmbajtje e pajisjeve tė C-Arm prodhuesi Philips

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Objekti i Tenderit Mirėmbajtje e pajisjeve mjekėsore pėr vitin 2016 pėr lotin 8 Mirėmbajtje e pajisjeve tė C-Arm prodhuesi Philips
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 1 085 400,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 06-06-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 21-06-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 21-06-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues SAER MEDICAL & HEALTH&LIGHT SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SAER MEDICAL - HEALTH & LIGHT SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 085 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 28-06-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 302 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 07-07-2016
  Kohėzgjatja e kontratės Nga 07-07-2016 deri mė 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.22 - Dt.06-06-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.27 - Dt.11-07-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.28 - Dt.18-07-2016

  Mirėmbajtje e pajisjeve mjekėsore- Loti 8 - Mirėmbajtje e pajisjeve tė C-Arm, prodhuesi Philips

  Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
  Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
  Objekti i Tenderit Mirėmbajtje e pajisjeve mjekėsore pėr vitin 2016, e ndarė nė lote- Loti 8 - Mirėmbajtje e pajisjeve tė C-Arm, prodhuesi Philips
  Nr. Reference
  Vlera / Fondi Limit 1 502 380,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 29-03-2016
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 14-04-2016
  Data e mbajtjes sė tenderit 14-04-2016
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit 29-04-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 01-05-2016 deri nė 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Asnjė nga ofertat e paraqitura nuk pėrputhet me kriteret e pėrcaktuara nė dokumentat e tenderit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.12 - Dt.29-03-2016
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.21 - Dt.30-05-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.