Open Procurement Albania

Shtesė kontrate: "B5 - Blerje barna gjaku dhe organe formuese tė gjakut, lėndė kontrasti pėr CT dhe MRI, metabolizmi dhe trakti tretės dhe psikiatria pėr nevoja spitalore", ndarė nė Lote

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Shkodėr
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Shkodėr
Objekti i Tenderit Shtesė kontrate: "B5 - Blerje barna gjaku dhe organe formuese tė gjakut, lėndė kontrasti pėr CT dhe MRI, metabolizmi dhe trakti tretės dhe psikiatria pėr nevoja spitalore", ndarė nė Lote- Loti 11 - Insuline humane neutrale- Burimi i financimit: Buxheti i Shtetit/shpenzime
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 2 236,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Shtesė Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesė
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 16-03-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues FUFARMA SHA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FUFARMA SHA
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 236,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2 683,20
  Data e lidhjes sė kontratės 16-03-2016
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.12 - Dt.29-03-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.