Open Procurement Albania

Shtesë kontrate: "B5 - Blerje barna gjaku dhe organe formuese të gjakut, lëndë kontrasti për CT dhe MRI, metabolizmi dhe trakti tretës dhe psikiatria për nevoja spitalore", ndarë në Lote

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Shkodër
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Shkodër
Objekti i Tenderit Shtesë kontrate: "B5 - Blerje barna gjaku dhe organe formuese të gjakut, lëndë kontrasti për CT dhe MRI, metabolizmi dhe trakti tretës dhe psikiatria për nevoja spitalore", ndarë në Lote- Loti 11 - Insuline humane neutrale- Burimi i financimit: Buxheti i Shtetit/shpenzime
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 2 236,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Shtesë Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesë
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit 16-03-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues FUFARMA SHA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FUFARMA SHA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 236,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2 683,20
  Data e lidhjes se kontrates 16-03-2016
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.12 - Dt.29-03-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.