Open Procurement Albania

Shtesė kontrate: "Blerje barna"- Loti 78 - Gjaku dhe organet formuese tė gjakut, Heparinė me peshė molekulare tė ulėt, 4000UI/5000 UI/ 5700UI, Shiringė e p-pėrgatitur

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Objekti i Tenderit Shtesė kontrate: "Blerje barna, e ndarė nė lote (81 lote gjithsej)"-
Loti 78 - Gjaku dhe organet formuese tė gjakut, Heparinė me peshė molekulare tė ulėt, 4000UI/5000 UI/ 5700UI, Shiringė e p-pėrgatitur
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 18 706 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Shtesė Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesė
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 11-03-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues MEGAPHARMA SHPK & FUFARMA SHA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Megapharma SHPK - Fufarma SHA
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 18 706 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 18 706 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 11-03-2016
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.13 - Dt.04-04-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.