Open Procurement Albania

Blerje materiale mjekimi tė pėrgjithshme pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM1)

Autoritet Prokurues Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kuēovė
Objekti i Tenderit Blerje materiale mjekimi tė pėrgjithshme pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM1), pėr Drejtorinė e Shėrbimit Spitalor Kucovė- Burimi i Financimit - Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF: 63/10-02-2016
Vlera / Fondi Limit 369 930,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 22-02-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit
Nr. i Operatorėve Konkurues 6
Operatorė Konkurues MONTAL SHPK & BIOMETRIC ALBANIA SHPK - O-E-S DISTRIMED SHPK - FEDOS SHPK - AL MEDICAL SHPK - BYLIS PHARMA SHPK - GENIUS SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 369 930,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 443 916,00
  Data e lidhjes sė kontratės 25-03-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 15-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.12 - Dt.29-03-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.14 - Dt.11-04-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.