Open Procurement Albania

Shërbimi me roje private për nevojat e Spitalit Rajonal Vlorë

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Vlorë
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Vlorë
Objekti i Tenderit Shërbimi me roje private për nevojat e Spitalit Rajonal Vlorë
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 1 542 260,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit 10-04-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues Global security SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Global security SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 486 750,98
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1 784 101,00
  Data e lidhjes se kontrates 10-04-2016
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Global security SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Global security SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Global security SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Global security SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.16 - Dt.25-04-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.