Open Procurement Albania

Shtesė kontrate: "Riparim dhe mirėmbajtje e automjeteve pėr Spitalin Korēė"

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė
Objekti i Tenderit Shtesė kontrate: "Riparim dhe mirėmbajtje e automjeteve pėr Spitalin Korēė"
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 349 800,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Shtesė Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesė
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 27-01-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues Sotiraq Plasari
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K33925036K
 • Sotiraq Plasari
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 349 800,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 419 760,00
  Data e lidhjes sė kontratės 27-01-2016
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.5 - Dt.08-02-2016