Open Procurement Albania

Shtesė kontrate: "Mirėmbajtje impianistike nė QSUT" i ndarė nė lote

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Objekti i Tenderit Shtesė kontrate: "Mirėmbajtje impianistike nė QSUT" i ndarė nė lote: Loti 3 - Riparim-mirėmbajtje e sistemeve tė ngrohjes dhe tė ujit sanitar me kaldaja, stacionit qėndror tė pompave tė pijshėm, elektropompave tė shėrbimeve spitalore dhe rimbushje fikse zjarri universale, nė QSUT "Nėnė Tereza"
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 201 500,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Shtesė Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesė
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 25-01-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues COMFORT SHPK - AURORA KONSTRUKSION SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • COMFORT SHPK - AURORA KONSTRUKSION SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 201 500,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 241 800,00
  Data e lidhjes sė kontratės 25-01-2016
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor-
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.5 - Dt.08-02-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.