Open Procurement Albania

Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore impianistike - financuar nga FSDKSH

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Shkodėr
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Shkodėr
Objekti i Tenderit Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore impianistike - financuar nga FSDKSH
Nr. Reference REF-52159-10-05-2016
Vlera / Fondi Limit 4 290 000,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 06-10-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 17-10-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 17-10-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues NIKA SHPK - DELIA IMPEX - SULOLLARI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • J76705047U
 • NIKA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 645 844,00
  Data e shpalljes sė fituesit 24-10-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 4 375 013,00
  Data e lidhjes sė kontratės 10-11-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa- Janė s'kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm: 1- Delia Impex K57123001R Emri i plotė i shoqėrisė numri i NIPT-it 2- Sulollari shpk Emri i plotė i shoqėrisė numri i NIPT-it Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme: Mungese dokumentacioni-
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės Formulari i lidhjes sė kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.