Open Procurement Albania

Shėrbimi me roje private pėr nevojat e Spitalit Rajonal Vlorė

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Vlorė
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Vlorė
Objekti i Tenderit Shėrbimi me roje private pėr nevojat e Spitalit Rajonal Vlorė
Nr. Reference REF-64979-01-05-2017
Vlera / Fondi Limit 10 791 627,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 06-01-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 27-01-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 27-01-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 6
Operatorė Konkurues Star –Security
GLOBAL–Security
AULONA POL 1
Semani Security
NAZERI 2000
BALILI CO
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Global security SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 9 225 088,28
  Data e shpalljes sė fituesit 28-03-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 11 070 105,94
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 15-02-2017 deri 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane s’kualifikuar:
  1. Operatori Star –Security SHPK
  Nuk ka paraqitur oferte ekonomike.
  2. Operatori Seman Security SHPK
  Nuk ka paraqitur oferte ekonomike.
  3. Operatori Balili Co SHPK
  Nuk ka paraqitur oferte ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.1 - Dt.09-01-2017
  Shpallja e Fituesit Nr.25 - Dt.27-06-2017
  Lidhja e Kontratės Nr.25 - Dt.27-09-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.