Open Procurement Albania

Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private pėr Drejtorinė e Shendetit Publik, Gramsh

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėndetit Publik Gramsh
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėndetit Publik Gramsh
Objekti i Tenderit Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private pėr Drejtorinė e Shendetit Publik, Gramsh - financuar nga Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-66862-02-07-2017
Vlera / Fondi Limit 1 080 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 07-02-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 18-02-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 18-02-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues NAZERI 2000 - BAHITI G - KUMRIA 1
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KUMRIA 1 SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 068 751,60
  Data e shpalljes sė fituesit 31-03-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 109 364,16
  Data e lidhjes sė kontratės 10-04-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe s'kualifikime
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.13 - Dt.03-04-2017
  Lidhja e Kontratės Formulari i lidhjes sė kontratės

  Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private pėr Drejtorinė e Shendetit Publik, Gramsh

  Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėndetit Publik Gramsh
  Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėndetit Publik Gramsh
  Objekti i Tenderit Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private pėr Drejtorinė e Shendetit Publik, Gramsh - financuar nga Buxheti i Shtetit
  Nr. Reference REF-66720-02-06-2017
  Vlera / Fondi Limit 1 080 000,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 06-02-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 16-02-2017
  Data e mbajtjes sė tenderit 16-02-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.