Open Procurement Albania

Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private e ambienteve tė QKTGJ-sė

Autoritet Prokurues Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut
Institucion Kontraktues Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut
Objekti i Tenderit Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private e ambienteve tė QKTGJ-sė
Nr. Reference REF-21720-01-14-2016
Vlera / Fondi Limit 3 256 160,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 18-01-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 25-01-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 25-01-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 20
Operatorė Konkurues LURA SECURITY SHPK - S-S-X SHPK - AULONA POL 1 SHPK - TREZHNJEVA SHPK - ARBANA SHA - FIRDEUS SECURITY SHPK - NAZERI 2000 SHPK - N-S-S SHPK - MYRTO SECURITY SHPK - ALES SHPK - A 2000 SHPK - MANDI 2K SHPK - Global security SHPK - Leksi Security SHPK - Vrana Security Group SHPK - CULLHAJ SHPK - OKTAPUS SHPK - SIGURIA SHPK - START 2000 SHPK - SNAJPER SECURITY  SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • S.S.X SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 838 319,00
  Data e shpalljes sė fituesit 29-01-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3 405 983,00
  Data e lidhjes sė kontratės 29-03-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.2 - Dt.18-01-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.12 - Dt.29-03-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.13 - Dt.04-04-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.