Open Procurement Albania

Shtesė kontrate: "Blerje barna anti-neoplastike dhe immunomodulatore, dermatologjike, hormonale sistemike, hormonet seksuale, gjaku dhe organet formuese tė gjakut"

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd
Objekti i Tenderit Shtesė kontrate: "Blerje barna anti-neoplastike dhe immunomodulatore, dermatologjike, hormonale sistemike, hormonet seksuale, gjaku dhe organet formuese tė gjakut", pėr nevoja spitalore ndarė nė lote, gjithsej 14 lote (Loti 13)
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 3 216,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Shtesė Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesė
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 01-02-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues TRIMED SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K51612031J
 • TRIMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 216,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3 859,20
  Data e lidhjes sė kontratės 01-02-2016
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.6 - Dt.15-02-2016