Open Procurement Albania

Blerje barna pėr hemodializėn nė QSUT e ndarė nė nje lot. Loti 5 - Barna pėr dializėn peritoneale

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Objekti i Tenderit Blerje barna pėr hemodializėn nė QSUT e ndarė nė nje lot. Loti 5 - Barna pėr dializėn peritoneale - financuar nga Buxheti Shtetit pėr vitin 2017
Nr. Reference REF-70805-03-07-2017
Vlera / Fondi Limit 55 346 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 08-03-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 30-03-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 30-03-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Biometric Albania SHPK
BYLIS PHARMA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Biometric Albania SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 55 249 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 15-04-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 55 249 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 18-04-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 25-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane s'kualifikuar ofertuesit e meposhtem:
  1) BYLIS PHARMA SHPK
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike dhe dokumentacionin kualifikues tė kėrkuar nė DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.