Open Procurement Albania

Evadimi i mbeturinave spitalore pėr Spitalin Rajonal Shkodėr

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Shkodėr
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Shkodėr
Objekti i Tenderit Evadimi i mbeturinave spitalore pėr Spitalin Rajonal Shkodėr - financuar nga Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-66139-01-30-2017
Vlera / Fondi Limit 1 075 500,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 31-01-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 01-03-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 01-03-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Rozafa-94 SHPK&Pastrime Silvio SHPK - Delia Impex Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Rozafa-94 SHPK - Pastrime Silvio SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 048 900,00
  Data e shpalljes sė fituesit 13-03-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 230 935,00
  Data e lidhjes sė kontratės 15-03-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Janė s 'kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. "Delia Impex" ShPK
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  Mungese e theksuar dokumentacioni sipas kritereve te DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.16 - Dt.24-04-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.