Open Procurement Albania

Riparim dhe mirėmbajtja e Automjeteve pėr Spitalin Pogradec

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec
Objekti i Tenderit Riparim dhe mirėmbajtja e Automjeteve pėr Spitalin Pogradec - financuar nga Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-09027-04-25-2017
Vlera / Fondi Limit 1 416 666,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 26-04-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 05-05-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 05-05-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues BARDHYL CAKE
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K33713780T
 • BARDHYL CAKE
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 416 666,00
  Data e shpalljes sė fituesit 10-05-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 699 999,00
  Data e lidhjes sė kontratės 29-05-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe s'kualifikime
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.20 - Dt.22-05-2017
  Lidhja e Kontratės Nr.23 - Dt.12-06-2017