Open Procurement Albania

Blerje Qelqurina dhe Materiale tė tjera pėr DSHP

Autoritet Prokurues Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė
Institucion Kontraktues Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje Qelqurina dhe Materiale tė tjera pėr DSHP - financuar nga Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-11285-05-05-2017
Vlera / Fondi Limit 1 175 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Njoftim Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 05-05-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 17-05-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 17-05-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues EUROMED SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K71718012P
 • EUROMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 168 640,00
  Data e shpalljes sė fituesit 18-05-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 15 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe s'kualifikime
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.23 - Dt.12-06-2017
  Lidhja e Kontratės

  Blerje Qelqurina dhe Materiale tė tjera pėr DSHP

  Autoritet Prokurues Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė
  Institucion Kontraktues Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė
  Objekti i Tenderit Blerje Qelqurina dhe Materiale tė tjera pėr DSHP - financuar nga Buxheti i Shtetit
  Nr. Reference REF-69375-02-27-2017
  Vlera / Fondi Limit 1 175 000,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 27-02-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 08-03-2017
  Data e mbajtjes sė tenderit 08-03-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 15 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet pėr arse se asnjė nga ofertat e paraqitura nuk pėrputhet me kriteret e pėrcaktuara nė dokumentet e tenderit
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.18 - Dt.08-05-2017