Open Procurement Albania

Blerje materiale mjekėsore kite dhe reagentė pėr Shėrbimin e Laboratorit tė mikrobiologjisė nė QSUT - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 1 - Hemokulturė

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Objekti i Tenderit Blerje materiale mjekėsore kite dhe reagentė pėr Shėrbimin e Laboratorit tė mikrobiologjisė nė QSUT - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 1 - Hemokulturė
Nr. Reference REF-11784-05-09-2017
Vlera / Fondi Limit 660 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 10-05-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 02-06-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 02-06-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues Biochem Nrp SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K31404135W
 • Biochem Nrp SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 654 500,00
  Data e shpalljes sė fituesit 30-06-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe s'kualifikime
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.26 - Dt.03-07-2017
  Lidhja e Kontratės