Open Procurement Albania

Blerje materiale mjekėsore kite dhe reagentė pėr Shėrbimin e Laboratorit tė mikrobiologjisė nė QSUT - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 4 - Biologjia Molekulare

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Objekti i Tenderit Blerje materiale mjekėsore kite dhe reagentė pėr Shėrbimin e Laboratorit tė mikrobiologjisė nė QSUT - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 4 - Biologjia Molekulare
Nr. Reference REF-11790-05-09-2017
Vlera / Fondi Limit 4,398,000
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 10-05-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 02-06-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 02-06-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K31520054N
 • OES Distrimed SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 4388650
  Data e shpalljes sė fituesit 20-07-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 5266380
  Data e lidhjes sė kontratės 09-08-2017
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe s'kualifikime
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.32 - Dt.14-08-2017