Open Procurement Albania

Blerje medikamente pėr nevojat spitalore nė S. U. "Shefqet Ndroqi", ndarė nė 9 Lote. Loti 4 - Barna Antineoplastike dhe immunomodulatore, Etoposide 100 mg, Flakon/ Ampule

Autoritet Prokurues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė
Institucion Kontraktues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje medikamente pėr nevojat spitalore nė S. U. "Shefqet Ndroqi", ndarė nė 9 Lote. Loti 4 - Barna Antineoplastike dhe immunomodulatore, Etoposide 100 mg, Flakon/ Ampule
Nr. Reference REF-12014-05-09-2017
Vlera / Fondi Limit 63 674,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 10-05-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 19-05-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 19-05-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 15-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės