Open Procurement Albania

Blerje Shtypshkrime

Autoritet Prokurues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė
Institucion Kontraktues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje shtypshkrime - financuar nga Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-12056-05-09-2017
Vlera / Fondi Limit 1 082 727,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 10-05-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 22-05-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 22-05-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 7
Operatorė Konkurues KRISTALINA K-H SHPK - TEUTA PRINT - RAMA BRAF - KOTTI - ADEL CO - MALUKA - OLSONI
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K11501002D
 • KRISTALINA K-H SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 637 635,00
  Data e shpalljes sė fituesit 13-06-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 765 162,00
  Data e lidhjes sė kontratės 21-06-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa. Janė s'kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. “OLSONI” shpk NIPT J61924005U Tirane Rr.Qemal Stafa
  Nuk kane ngarkuar ne sistem modelet e kerkuara ne sistem sipas specifikimeve te kerkuara
  2. “KOTTI” NIPT J64103131H Korce Lagjia 7
  -Nuk kane paraqitur vertetim per numrin e punonjesve te siguruar nga Dega e Tatim Taksave
  -Nuk kane ngarkuar ne sistem modelet e kerkuara sipas specifikimeve te kerkuara
  3. “Adel CO” shpk NIPT J91825003J Tirane Tufine
  Ka paraqitur vetem QKR dhe vertetim xhiro vjetore
  4. “MALUKA” shpk shpk NIPT J71424009P Tirane
  Nuk ka paraqitur asnje dokument
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.26 - Dt.03-07-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.