Open Procurement Albania

Blerje materiale Radiologjie ndarė nė 3 lote. Loti 2 - Filma radiologjike

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Durrės
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Durrės
Objekti i Tenderit Blerje materiale Radiologjie ndarė nė 3 lote. Loti 2 - Filma radiologjike
Nr. Reference REF-12049-05-09-2017
Vlera / Fondi Limit 1 085 699,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 10-05-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 22-05-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 22-05-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues SAER MEDICAL SHPK - ALBAPHOTO SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K31610086D
 • SAER MEDICAL SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 527 450,00
  Data e shpalljes sė fituesit 06-06-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 632 940,00
  Data e lidhjes sė kontratės 13-06-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 30-10-2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe s'kualifikime
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.24 - Dt.19-06-2017