Open Procurement Albania

Loti IV. “Blerje orendish dhe pajisjesh për mobilim zyrash për Shtabin e Përgjithshëm të Forcave të Armatosura, Reparti Ushtarak nr. 6630”

Autoritet Prokurues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Institucion Kontraktues Reparti Ushtarak Nr.6630 Tirane
Objekti i Tenderit Loti IV. “Blerje orendish dhe pajisjesh për mobilim zyrash për Shtabin e Përgjithshëm të Forcave të Armatosura, Reparti Ushtarak nr. 6630”
Nr. Reference REF-48753-11-07-2022
Vlera / Fondi Limit 6 627 350,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 08-11-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 23-11-2022
Data e mbajtjes se tenderit 23-11-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1.“RO_AL” SH.P.K
2.“ERALD” SH.P.K

Jane identifikuar si te suksesshem operatoret ekonomike te meposhtem, me keto vlera perkatese:
1.“RO_AL” SH.P.K - 5.499.500 Leke
2.“ERALD” SH.P.K -5.855.300 Leke
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit 13-12-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Me afat te marreveshjes kuader 12 (dymbedhjete) muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara REF-48753-11-07-2022
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Formulari i njoftimit te operatoreve ekonomike te suksesshem ne Marreveshjen Kuader

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data