Open Procurement Albania

“Shërbim gatimi dhe shpërndarje ushqimi” për Repartin Ushtarak nr.1010, Vau i Dejës, Shkodër”

Autoritet Prokurues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Institucion Kontraktues Reparti Ushtarak nr.1010, Vau i Dejës, Shkodër
Objekti i Tenderit “Shërbim gatimi dhe shpërndarje ushqimi” për Repartin Ushtarak nr.1010, Vau i Dejës, Shkodër”
Nr. Reference REF-67085-04-25-2023
Vlera / Fondi Limit 26 100 840,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 26-04-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 16-05-2023
Data e mbajtjes se tenderit 16-05-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 1) “NIKA” SHPK
2) “DION-AL” SHPK
3) “S I L V E R” SHPK
4) “GUSTOSO” SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • NIKA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 21 610 100,00
  Data e shpalljes se fituesit 01-06-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Duke filluar nga data e lidhjes së kontratës/kontratave me përfundim deri në plotësimin e nevojave të autoritetit kontraktor sipas marrëveshjes kuadër.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonmike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NIKA viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NIKA viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NIKA viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NIKA viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara REF-67085-04-25-2023
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formulari i njoftimit te operatoreve ekonomike te suksesshem ne Marreveshjen Kuader

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data