Open Procurement Albania

Lotin 3 me objekt: “Blerje pajisje mobilimi për Qëndrën e Shërbimeve Arsimore”

Autoritet Prokurues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Institucion Kontraktues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Objekti i Tenderit Lotin 3 me objekt: “Blerje pajisje mobilimi për Qëndrën e Shërbimeve Arsimore”
Nr. Reference REF-76138-07-26-2023
Vlera / Fondi Limit 2 959 943,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 27-07-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 11-08-2023
Data e mbajtjes se tenderit 11-08-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 6
Operatore Konkurues 1.“RO_AL” sh.p.k
2.“BOLT” sh.p.k
3. “ERALD” sh.p.k
4. “ERZENI/SH” sh.p.k
5. “MUÇA” sh.p.k
6. “SHAGA.” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “SHAGA.” sh.p.k
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 250 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 11-09-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Me afat 12 (dymbëdhjetë) muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “SHAGA.” sh.p.k viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “SHAGA.” sh.p.k viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “SHAGA.” sh.p.k viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “SHAGA.” sh.p.k viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara REF-76138-07-26-2023
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data