Open Procurement Albania

Loti II. “Konserva mish viçi (0.18-0.5 kg)”

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Autoriteti Prokurues ka skualifikuar te gjithe operatoret pjesemarres ne gare me oferte me te ulet se oferta fituese

Autoritet Prokurues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Institucion Kontraktues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Objekti i Tenderit Loti II. “Konserva mish viçi (0.18-0.5 kg)”
Nr. Reference REF-84354-10-19-2023
Vlera / Fondi Limit 4 140 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 20-10-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 30-10-2023
Data e mbajtjes se tenderit 30-10-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 1. “3 - SH” sh.p.k.
2. “4 - S” sh.p.k
3. “MC. CATERING” sh.p.k
4. “PROINFINIT” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • M.C.CATERING
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 404 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 20-11-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 1 (një) vjeçare.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Jane skualifikuar operatoret ekonomike te meposhtem:
  1. 3 SH SHPK,, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur Raport, Flete Analize Fiziko Kimike dhe Raport, Flete Analize per treguesit Fiziko kimike

  2. PROINFINIT SHPK,, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur Raport, Flete Analize Fiziko Kimike dhe Raport, Flete Analize per treguesit Fiziko kimike
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per M.C.CATERING viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per M.C.CATERING viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per M.C.CATERING viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per M.C.CATERING viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara REF-84354-10-19-2023
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data