Open Procurement Albania

Shërbim printimi dhe publikimi për Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës

Autoritet Prokurues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Institucion Kontraktues Drejtoria e Policise Qarkut Durres
Objekti i Tenderit Shërbim printimi dhe publikimi për Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës
Nr. Reference REF-93282-01-17-2024
Vlera / Fondi Limit 4 166 667,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 18-01-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 29-01-2024
Data e mbajtjes se tenderit 29-01-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 5
Operatore Konkurues 1. “Adenis Kastrati” PF
2. “ERISONI COMPANY” SHPK
3. “InfoSoft Office” SHPK
4. "PC STORE” SHPK
5. “RIKON-AL” SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • InfoSoft Office
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 680 567,00
  Data e shpalljes se fituesit 05-03-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Do të jetë nga momenti i nënshkrimit te kontratës/kontratave, sipas kërkesës se Autoritetit Kontraktor, brenda afatit 24 (njëzet e katër) muaj të Marrëveshjes Kuadër.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  1. “ERISONI COMPANY” SHPK, per arsye:
  -Nuk ka te punësuar 2 (dy) punonjës me profile inxhinier Mekanike ose inxhinier Elektronike ose inxhinier Informatike ose IT.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per InfoSoft Office viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per InfoSoft Office viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per InfoSoft Office viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per InfoSoft Office viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara REF-93282-01-17-2024
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data