Open Procurement Albania

Riparim dhe mirëmbajtje autoambulancash dhe automjetesh te tjera per Qendren Spitalore Universitare “Nene Tereza

Autoritet Prokurues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Institucion Kontraktues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Objekti i Tenderit Riparim dhe mirëmbajtje autoambulancash dhe automjetesh te tjera per Qendren Spitalore Universitare “Nene Tereza
Nr. Reference REF-04965-05-15-2024
Vlera / Fondi Limit 6 393 317,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 16-05-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 31-05-2024
Data e mbajtjes se tenderit 31-05-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 5
Operatore Konkurues 1. “SERVIS - AUTO 2000” sh.p.k
2. “ALSTEZO” sh.a
3. “Auto Manoku Servis” sh.p.k
4. “VILNIK MOTORS” sh.p.k
5. “Besnik Meçi” p.f
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SERVIS - AUTO 2000
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 987 220,00
  Data e shpalljes se fituesit 13-06-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara REF-04965-05-15-2024
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data