Open Procurement Albania

Shërbim printimi,fotokopje,skanimi për Drejtorinë e Përgjithshme të Burgjeve.

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara
Institucion Kontraktues Drejtoria e Pergjithshme e Burgjeve
Objekti i Tenderit Shërbim printimi,fotokopje,skanimi për Drejtorinë e Përgjithshme të Burgjeve.
Nr. Reference REF-59121-05-27-2020
Vlera / Fondi Limit 13 242 839,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 28-05-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 22-06-2020
Data e mbajtjes se tenderit 22-06-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1) “BNT ELECTRONICS” SHPK
2) “INFOSOFT OFFICE” SHPK
3) “PC STORE” SHPK dhe “RIKON-AL” SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • InfoSoft Office
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 10 988 550,00
  Data e shpalljes se fituesit 17-07-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Nga lidhja e kontratës/ kontratave deri në plotësimin e nevojave të autoritetit kontraktor, në bazë të marrëveshjes kuadër 24 muaj.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Është skualifikuar operatori ekonomikë i mëposhtëm:

  1) “PC STORE” SHPK dhe “RIKON-AL” SHPK:
  - Anëtari i BOE “RIKON-AL” SHPK nuk përmbushi kriterin e përcaktuar në pikën 1, gërma “dh” të kritereve të vecanta për kualifikim të dokumentave të tenderit, duke mos arritur të vërtetojë se ka shlyer të gjitha detyrimet e maturuara të energjisë elektrike.
  - Anëtari i BOE “RIKON-AL” SHPK nuk përmbushi kriterin e përcaktuar në pikën 2 të Kapacitetit ekonomik dhe financiar, pasi nuk arriti të paraqesë ditën e hapjes së procedurës kopje të çertefikuar të bilancit të vitit 2016.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per InfoSoft Office viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per InfoSoft Office viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per InfoSoft Office viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per InfoSoft Office viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara REF-59121-05-27-2020
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data