Open Procurement Albania

Loti II. “Sigurim kasko i mjeteve motorrike”

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara
Institucion Kontraktues
Objekti i Tenderit Loti II. “Sigurim kasko i mjeteve motorrike”
Nr. Reference REF-78474-11-12-2020
Vlera / Fondi Limit 142 240,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 13-11-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 07-12-2020
Data e mbajtjes se tenderit 07-12-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1) "INSIG" SH.A.
2) "SIGMA INTERALBANIAN VIENNA J91329003O INSURANCE GROUP" SH.A
3) "EUROSIG" SH.A.
Operator Ekonomik Kontraktues
 • INSIG SH.A
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 122 326,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Nga lidhja e kontratës/ kontratave deri në plotësimin e nevojave të autoritetit kontraktor, në bazë të marrëveshjes kuadër.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara REF-78474-11-12-2020
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data