Open Procurement Albania

“SHËRBIM MIRËMBAJTJE OBJEKTI NDËRTIMOR, PËR MINISTRINË E SHËNDETËSISË DHE MBROJTJES SOCIALE"

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara
Institucion Kontraktues Ministria e Shendetesise dhe Mbrojtjes Sociale
Objekti i Tenderit “SHËRBIM MIRËMBAJTJE OBJEKTI NDËRTIMOR, PËR MINISTRINË E SHËNDETËSISË DHE MBROJTJES SOCIALE"
Nr. Reference REF-68821-08-17-2020
Vlera / Fondi Limit 3 325 498,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 18-08-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 28-08-2020
Data e mbajtjes se tenderit 28-08-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Nga lidhja e kontratës/ kontratave deri në plotësimin e nevojave të autoritetit kontraktor, në bazë të marrëveshjes kuadër me afat 24 muaj.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Kjo procedurë do të anullohet sepse në Dokumentat Standarte të Tenderit përkatësisht në Shtojcën 1: Formulari i Ofertës Ekonomike dhe në Shtojcën 10: Shërbimet dhe Grafiku i Ekzekutimit, nuk janë përcaktuar saktë Sasitë e Pritshme.
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara REF-68821-08-17-2020
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data