Open Procurement Albania

“Riparim dhe mirëmbajtje Autoambulancash për Spitalin Universitar të Traumës”

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumës
Objekti i Tenderit “Riparim dhe mirëmbajtje Autoambulancash për Spitalin Universitar të Traumës”
Nr. Reference REF-00590-07-08-2021
Vlera / Fondi Limit 2 300 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 09-07-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 26-08-2021
Data e mbajtjes se tenderit 26-08-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 1. “ALSTEZO” SHA
2. “KADIU” SHA
3. “SERVIS AUTO 2000” SHPK
4. “VILNIK MOTORS” SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • VILNIK MOTORS
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 227 200,00
  Data e shpalljes se fituesit 20-09-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara REF-00590-07-08-2021
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data