Open Procurement Albania

"Blerje pajisje laboratori për Inspektoriatin Shtetëror Teknik dhe Industrial"

Autoritet Prokurues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Institucion Kontraktues
Objekti i Tenderit "Blerje pajisje laboratori për Inspektoriatin Shtetëror Teknik dhe Industrial"
Nr. Reference REF-07231-10-05-2021
Vlera / Fondi Limit 12 200 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 06-10-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 21-10-2021
Data e mbajtjes se tenderit 21-10-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 6
Operatore Konkurues 1. “KRIJON” SHPK
2. “MEDFAU” SHPK
3. “ALMEDICAL” SHPK
4. ’’ EURO MED” SHPK
5. “ISOMETRIC ” SHPK
6. “LIGUS” SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KRIJON SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 7 970 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 06-01-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 60 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “ISOMETRIC ” SHPK, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur asnje nga dokumentet e kerkuara ne DST.
  2. “LIGUS” SHPK, për këto arsye:
  - nuk plotëson pikën 2, seksioni 2.2 “Kapaciteti ekonomik dhe financiar” të Kritereve të Vecanta të Kualifikimit, pasi nuk ka paraqitur bilancin e vitit 2018.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KRIJON SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KRIJON SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KRIJON SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KRIJON SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data