Open Procurement Albania

Shërbimi i lavanderisë dhe hotelerisë për pacientët e hospitalizuar në pavionet e Spitalit Memorial Fier

Autoritet Prokurues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Institucion Kontraktues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Objekti i Tenderit Shërbimi i lavanderisë dhe hotelerisë për pacientët e hospitalizuar në pavionet e Spitalit Memorial Fier
Nr. Reference REF-15935-12-21-2021
Vlera / Fondi Limit 75 339 851,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures E hapur, mbi kufirin e lartë monetar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 22-12-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 21-01-2022
Data e mbajtjes se tenderit 21-01-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 5
Operatore Konkurues 1. “AGS” SHPK
2. “PASTRIME SILVIO” SHPK
3. “SANITARY CLEANING” SHPK
4. “UNIVERS SERVIS” SHPK
5. “W-CENTER” SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • "UNIVERS SERVIS" SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 73 343 397,00
  Data e shpalljes se fituesit 04-03-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “Sanitary Cleaning” SHPK, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur asnje nga dokumentet e tjera te kerkuara ne DST ne permbushje te kritereve te pergjithshme dhe te vecanta te kualifikimit.
  2. “Pastrime Silvio” SHPK, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur asnje nga dokumentet e kerkuara ne DST.
  3. “W Center” SHPK, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur ofertë ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara REF-15935-12-21-2021
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data