Open Procurement Albania

Blerje uniformash dhe elementesh të tjera përbërëse të tyre per Akademine e Sigurise

Autoritet Prokurues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Institucion Kontraktues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Objekti i Tenderit Blerje uniformash dhe elementesh të tjera përbërëse të tyre per Akademine e Sigurise
Nr. Reference REF-25868-04-20-2022
Vlera / Fondi Limit 2 989 540,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 21-04-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 04-05-2022
Data e mbajtjes se tenderit 04-05-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “ATLANTIK 3” SHPK
2. “GENTIAN SADIKU”
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GENTIAN SADIKU
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 822 620,00
  Data e shpalljes se fituesit 10-05-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “ATLANTIK 3” SHPK, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur dokumente ne lidhje me Formularin Përmledhës të Vetedeklarimit sipas shtojcës 8 ne permbushje te Kritereve te Pergjithshme te Kualifikimit
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara REF-25868-04-20-2022
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data