Open Procurement Albania

Loti 4 – “Shërbim dezinsektimi në zonat bregdetare dhe urbane, Qarku Vlorë”

Autoritet Prokurues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Institucion Kontraktues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Objekti i Tenderit Loti 4 – “Shërbim dezinsektimi në zonat bregdetare dhe urbane, Qarku Vlorë”
Nr. Reference REF-26184-04-22-2022
Vlera / Fondi Limit 23 805 160,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures E hapur, mbi kufirin e lartë monetar
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 26-04-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 26-05-2022
Data e mbajtjes se tenderit 26-05-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Duke filluar nga data e lidhjes së kontratës/kontratave me përfundim deri në plotësimin e nevojave të autoritetit kontraktor sipas marrëveshjes kuadër.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Arsyet e Anulimit: Në zbatim të Vendimeve nr. 758/2022 datë 08.08.2022 të Komisionit të Prokurimit Publik, si dhe Vendimeve nr. 711/2 prot., datë 10.06.2022, nr. 715/2 prot., datë 10.06.2022, të Komisionit të Shqyrtimit të Ankesave në Organin Qendror Blerës.
  Shenime Buletini i Anullimit - Buletini Nr. 114 datë 22 Gusht 2022
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara REF-26184-04-22-2022
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Vendim KPP

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data