Open Procurement Albania

Loti IV. “Blerje orendish dhe pajisjesh për mobilim zyrash për Agjencinë Kombëtare të Punësimit”

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Autoriteti Prokurues ka skualifikuar te gjithe operatoret pjesemarres ne gare me oferte me te ulet se oferta fituese

Autoritet Prokurues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Institucion Kontraktues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Objekti i Tenderit Loti IV. “Blerje orendish dhe pajisjesh për mobilim zyrash për Agjencinë Kombëtare të Punësimit”
Nr. Reference REF-31693-06-03-2022
Vlera / Fondi Limit 2 269 330,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 06-06-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 21-06-2022
Data e mbajtjes se tenderit 21-06-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 7
Operatore Konkurues 1. “BUNA” SH.P.K
2. “MUÇA” SH.P.K
3. “M.LEZHA” SH.P.K
4. “ERALD” SH.P.K
5. “RO-AL” SH.P.K
6. “ERZENI/SH” SH.P.K
7. “KLAME” SH.P.K
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ERZENI/SH
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 426 800,00
  Data e shpalljes se fituesit 21-07-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 3 vite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Jane skualifikuar operatoret ekonomike te meposhtem:
  1. M LEZHA SHPK, per arsye:
  -Ka paraqitur oferte ekonomike anomalisht te ulet.

  2. ERALD SHPK, per arsye:
  -Nuk ka argumentuar dhe dokumentontuar me prova shkresore sqarimet per elemente te vecanta te ofertes ne perputhje me kerkesat e nenit 93 te LPP se.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ERZENI/SH viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ERZENI/SH viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ERZENI/SH viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ERZENI/SH viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara REF-31693-06-03-2022
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data