Open Procurement Albania

Loti I. “Blerje orendish dhe pajisjesh për mobilim zyrash për DPT”

Autoritet Prokurues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Institucion Kontraktues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Objekti i Tenderit Loti I. “Blerje orendish dhe pajisjesh për mobilim zyrash për DPT”
Nr. Reference REF-31687-06-03-2022
Vlera / Fondi Limit 12 412 280,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 06-06-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 21-06-2022
Data e mbajtjes se tenderit 21-06-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 10
Operatore Konkurues 1. “BUNA” SH.P.K
2. “MUÇA” SH.P.K
3. “SHAGA” SH.P.K
4. “M.LEZHA” SH.P.K
5. “ERALD” SH.P.K
6. “RO-AL” SH.P.K
7. “ERZENI/SH” SH.P.K
8. “E M K O” SH.P.K
9. “KLAME” SH.P.K
10. “BOLT” SH.P.K
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BUNA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 5 358 300,00
  Data e shpalljes se fituesit 18-07-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 3 vite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara REF-31687-06-03-2022
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data