Open Procurement Albania

MIREMBAJTJE RUTINE ME PERFORMANCE AKSI RRUGOR BERAT – COROVODE 49,3 KM

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Drejtoria e Rajonit Jugor Gjirokaster
Institucioni Prokurues Drejtoria e Rajonit Jugor Gjirokaster
Objekti i Tenderit MIREMBAJTJE RUTINE ME PERFORMANCE AKSI RRUGOR BERAT – COROVODE 49,3 KM
Nr. Reference REF-38481-10-07-2019
Vlera / Fondi Limit 12 352 124,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit te Tenderit 08-10-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 31-10-2019
Data e mbajtjes se tenderit 31-10-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 2 T
Shendelli
Operator Ekonomik Kontraktues
 • 2 T SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 12 291 640,00
  Data e shpalljes se fituesit 15-11-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 14749968
  Data e lidhjes se kontrates 19-11-2019
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:

  1. Operatori Ekonomik “Shendelli” shpk :
  a) Operatori Ekonomik “Shendelli” ka paraqitur preventiv te gabuar.
  b) Operatori ekonomik “Shendelli” nuk ka paraqitur deshmi per mjetet dhe paisjet teknike qe ka ne dispozicion apo mund t’i vihen ne dispozicion operatorit ekonomik, pika 9. c) Operatori Ekonomik “Shendelli” nuk ploteson kriterin e kualifikimit per stafin qe duhet te disponoje pika 2.3.3.a.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.47 - Dt.25-11-2019
  Anulimi i Tenderit
  Termat e References

  Mirembajtje rutine me performance aksi rrugor Berat – Corovode 49,3 km

  Autoritet Prokurues Drejtoria e Rajonit Jugor Gjirokaster
  Institucioni Prokurues Drejtoria e Rajonit Jugor Gjirokaster
  Objekti i Tenderit Mirembajtje rutine me performance aksi rrugor Berat – Corovode 49,3 km
  Nr. Reference REF-33193-08-08-2019
  Vlera / Fondi Limit 12 352 124,00
  Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
  Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit te Tenderit 09-08-2019
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 09-09-2019
  Data e mbajtjes se tenderit 09-09-2019
  Nr. i Operatoreve Konkurues
  Operatore Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Asnjë nga ofertat e paraqitura nuk përputhet me kriteret e përcaktuara në dokumentet e tenderit.
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Nr.40 - Dt.07-10-2019
  Termat e References

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data