Open Procurement Albania

Blerje dhe Instalimin e Sistemit te Kondicionimit Stacionar per pjesen perendimore te Godines se Autoritetit Rrugor Shqiptar

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit Blerje dhe Instalimin e Sistemit te Kondicionimit Stacionar per pjesen perendimore te Godines se Autoritetit Rrugor Shqiptar
Nr. Reference REF-74144-10-06-2020
Vlera / Fondi Limit 7 726 871,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 07-10-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 19-10-2020
Data e mbajtjes se tenderit 19-10-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 1. “AIR KOMPONENT ” sh.p.k
2. “ ALTEC “ sh.p.k
3. “ DAJTI PARK 2007 “ sh.p.k
4. “SULOLLARI-KLIMA”
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALTEC SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 7,349,766.04
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 3 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane skualifikuar ofertuesit e meposhtem:

  • AIR KOMPONENT - Nuk ka arritur te paraqese dokumentacion te plote dhe te sakte per te deshmuar plotesimin e te gjithe kritereve te kerkuara ne DT .
  • DAJTI PARK 2007 - Nuk ka arritur te paraqese dokumentacion te plote dhe te sakte per te deshmuar plotesimin e te gjithe kritereve te kerkuara ne DT .
  • SULOLLARI-KLIMA NIKA- Nuk ka arritur te paraqese dokumentacion te plote dhe te sakte per te deshmuar plotesimin e te gjithe kritereve te kerkuara ne DT .
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALTEC SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALTEC SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALTEC SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALTEC SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 99 datë 9 Nëntor 2020
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit
  Termat e References

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data