Open Procurement Albania

“Qendra e monitorimit të trafikut (200 km) Faza e Parë”

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit “Qendra e monitorimit të trafikut (200 km) Faza e Parë”
Nr. Reference REF-45168-10-10-2022
Vlera / Fondi Limit 2 285 280 226,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures E hapur, mbi kufirin e lartë monetar
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 11-10-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 14-11-2022
Data e mbajtjes se tenderit 14-11-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 24 Muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "
  Grafiku i Punimeve
  Raport Teknik Strukturor
  Raporti i Vlerësimit të Ndikimit në Mjedis
  Segmenti Tirane -Durres
  Segmenti Durres-Rrogozhine
  Segmenti Fier-Vlore
  Segmenti Kashar-Rinas- Vlore
  Segmenti Kavaje -Rrogozhine
  Segmenti Rrogozhine -Lushnje

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data