Open Procurement Albania

Shtesë kontrate: "Furnizim me lëndë djegëse për ngrohje të lëngëta për përdorim termik civil dhe industrial (SOLAR) për DSHS Pogradec"

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Pogradec
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Pogradec
Objekti i Tenderit Shtesë kontrate: "Furnizim me lëndë djegëse për ngrohje të lëngëta për përdorim termik civil dhe industrial (SOLAR) për DSHS Pogradec"
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 246 737,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Shtesë Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesë
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit 01-02-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues KASTRATI SHA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Kastrati SHA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 246 737,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 296 084,40
  Data e lidhjes se kontrates 01-02-2016
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Kastrati SHA viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Kastrati SHA viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Kastrati SHA viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Kastrati SHA viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.7 - Dt.22-02-2016