Open Procurement Albania

Evadim i mbetjeve të rrezikshme spitalore dhe anatomike për vitin 2018 në S. U. Shefqet Ndroqi, Tiranë..

Autoritet Prokurues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranë
Institucion Kontraktues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranë
Objekti i Tenderit Evadim i mbetjeve të rrezikshme spitalore dhe anatomike për vitin 2018 në S. U. Shefqet Ndroqi, Tiranë..
Nr. Reference REF-38690-12-18-2017
Vlera / Fondi Limit 3 332 980,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 19-12-2017
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 28-12-2017
Data e mbajtjes se tenderit 28-12-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues ECOMEDICA SHPK & V.A.L.E. RECYCLING
MED - TEL sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ECOMEDICA -V.A.L.E. RECYCLING
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 990 910,00
  Data e shpalljes se fituesit 21-03-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 3 248 628,00
  Data e lidhjes se kontrates 23-03-2018
  Kohezgjatja e kontrates 01.01.2018 deri më datë 31.12.2018
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Ankesa: ka patur dhe është shqyrtuar nga KPP-ja.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.12 - Dt.26-03-2018
  Lidhja e Kontrates Nr.13 - Dt.03-04-2018

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.