Open Procurement Albania

Blerje e Shërbimit të Siguracionit të Përgjegjësisë Profesionale dhe Personale të Studentit Specializantë

Autoritet Prokurues Universiteti i Mjekësisë Tiranë
Institucion Kontraktues Universiteti i Mjekësisë Tiranë
Objekti i Tenderit Blerje e Shërbimit të Siguracionit të Përgjegjësisë Profesionale dhe Personale të Studentit Specializantë
Nr. Reference REF-39682-12-29-2017
Vlera / Fondi Limit 199 167,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 03-01-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 02-02-2018
Data e mbajtjes se tenderit 02-02-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues INSIG SH.A
Operator Ekonomik Kontraktues
 • INSIG SH.A
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 165 958,33
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 199 150,00
  Data e lidhjes se kontrates 26-03-2018
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.17 - Dt.30-04-2018

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.